Журі 2021

baraban_studio

Крістос Пассас провідний архітектор Zaha Hadid Architectects

Британський архітектор грецького походження. Бакалавр архітектури стипендії Фулбрайта у Школі Архітектури у Брукліні, Нью-Йорк (1995) та дипломований спеціаліст лондонської Асоціації Архітекторів за фахом Advanced Architectural Design (1998). Викладає параметрічний дизайн та урбаністику в Асоціації Архітекторів у Лондоні та є запрошеним професором в Інституті Архітектури в Дасау (відомий як Баухаус). Активно бере участь у прогресивних дослідженнях сучасної архітектури і дизайна і часто виступає членом журі міжнародних конкурсів. Володар нагород у галузі архітектури і дизайна, серед іншого — Sterling prize (2006).

baraban_studio

Хірокі Мацуура Director MADMA urbanism+landscape

Головний дизайнер, архітектор та директор компанії MADMA urbanism+landscape. Поєднання японської стриманості та європейської демократичності роблять проекти Хіроки неповторними. Вони відрізняються зовнішньою лаконічністю, внутрішньою функціональністю, великою кількістю світла та відкритого простору.

baraban_studio

Карим Рашид Промисловий дизайнер (США)

Один із найкращих світових промислових дизайнерів світу. Карим Рашид запустив у виробництво близько 2500 розробок, включаючи проекти дизайну меблів, посуду, модних аксесуарів, упаковки, фурнітури, освітлювальних приладів, інтер'єри, інсталяції та інші архітектурні проекти.