Умови конкурсу

Інтер’єр року 

Шановні пані та панове!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському щорічному архітектурному конкурсі

“Інтерєр року 2021″

У вас є можливість продемонструвати свої роботи, отримати оцінку авторитетного європейського журі, а також виграти Гран-прі конкурсу. Церемонія нагородження відбудеться 03 грудня 2021 року на кращому майданчику Києва, в КВЦ «Парковий». Крім експозиції робіт учасників, програма вечора включає в себе конкурс предметного дизайну #Yellow, майстер-класи від членів журі конкурсу, а також презентації від світових виробників предметів інтер’єру. Конкурс “Інтер’єр року 2021″ спрямований на популяризацію українського дизайну, пошук нових імен в області архітектури і визначення актуальних тенденцій.

 

УМОВИ ПОДАЧИ РОБІТ НА КОНКУРС

“Інтерєр року 2021″

Учасник заходить у розділ “Відправити роботу” на Головній сторінці сайту.

  1. Архітектор / дизайнер самостійно обирає категорію, у яку він подає свій проект. 
  2. Участник заповнює форму із інформацією про проект українською мовою.
  3. Участник завантажує стислий опис проекту українською або англійською мовою (до 500 знаків) 
  4. Участник завантажує до 20 фото з високою роздільною якістю (файли формату jpg, jpeg, розмір одного файла не має перевищувати 1 МБ), план приміщень (експлікація) є обов’язковим, обираючи опцію “Select Files”. УВАГА! Фото відображаються у послідовності, у якій вони завантажуються на сайт.
  5. Учасник заповнює рядок про Авторські права на проект.
  6. Учасник натискає на кнопку “Надіслати”. На email має прийти повідомлення, що робота успішно завантажена.
  7. Для виставки робіт на конкурсі необхідно надати виставковий планшет міжнародного зразка (формату 80х120 см, вертикальної композиції, з роздільною здатністю 300 dpi). Учасник може замовити виготовлення планшету в Оргкомітеті конкурсу. Вартість замовлення – 75 євро за планшет. На планшеті можуть бути представлені кольорові фото з натури, 3D візуалізації та проектні матеріали. Також необхідно розмістити назву об’єкта, перелік авторського колективу та коротку пояснювальну запискуПланшет повинен обов’язково бути наклеєний на щільну основу – пінокартон 5 мм. 

 

Термін подачі робіт – до 27 листопада 2021.

Термін замовлення планшетів в Оргкомітеті – до 27 листопада 2021.

Термін подачі планшетів – до 27 листопада 2021.

 

Учасник може подавати необмежену кількість проектів в будь-яку з номінацій, але не має права подавати один і той самий проект в кілька різних номінації. Учасник самостійно визначає номінації.

Оргкомітет конкурсу залишає за собою право відмовити учаснику, авторські права якого викликають сумніви та не підтердженні відповідним документом. Суперечки щодо авторських прав Оргкомітет не розглядає.

 

Довідки за тел .: +38 (044) 461 91 28

Адреса: м Київ, бульв. Лесі Українки, 34, оф. 515

+38 (067) 556 13 83

https://interiorgoda.com/

ig@dom-i.kiev.ua